Fotowoltaika – wolsztyn

Mieszkasz w Wolsztynie lub okolicy i chcesz zainwestować w fotowoltaikę? Potrzebujesz wsparcia merytorycznego i technicznego oraz wykonania na najwyższym poziomie? Jesteś w odpowiednim miejscu! Projektujemy i montujemy panele fotowoltaiczne w Wolsztynie, okolicach i innych miejscach w całej Polsce. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Co zyskujesz, montując panele fotowoltaiczne?

Ceny energii elektrycznej stale idą w górę i nie widać szans na zmianę tej tendencji. Możesz uniezależnić się od zewnętrznych dostawców i obniżyć swoje rachunki za prąd. Panele słoneczne mogą generować energię elektryczną dla Ciebie prosto ze słońca. W jaki sposób oszczędzasz na instalacji PV? Korzystając z uprawnień prosumenta i posiadając dwa liczniki energii elektrycznej zewnętrzny zakład elektroenergetyczny monitoruje Twój pobór prądu z sieci i ilość energii oddawanej przez Twoje moduły fotowoltaiczne do sieci zewnętrznej. Możesz odebrać w ten sposób 80 % nadwyżki. Przy odpowiednio dobranej wydajnościowo instalacji możesz cały rok korzystać z produkowanej przez generatory energii elektrycznej. Co więcej zamontowanie paneli słonecznych to nie tylko uniezależnienie się od dystrybutorów i obniżenie kosztów. To również Twój osobisty wkład w dbanie o środowisko naturalne. Produkcja prądu przy pomocy paneli fotowoltaicznych jest bezemisyjna, a moduły wykonano z materiałów w większości podlegających recyklingowi.

Jaki sposób montażu instalacji możesz wybrać?

instalacje przydomowe i moduły dla przedsiębiorców montuje się na 3 sposoby. Instalacje fotowoltaiczne mogą być zamontowane:
  • na dachu,
  • na ziemi (instalacja gruntowa),
  • jako fasada.
O ile ostatni z wymienionych projektuje się już na etapie tworzenia konstrukcji samego budynku, to w innych sytuacjach projekt instalacji fotowoltaicznej może bazować na konstrukcji ziemnej samonośnej lub połaci dachowej. W utrzymaniu nachylenia kątowego konstrukcji względem poziomu wynoszącego 30o i 0o ważne jest ustawienie instalacji w kierunku południowym. W takich warunkach generatory PV są w optymalnej pozycji i produkują najwięcej prądu elektrycznego.

Wybierz współpracę z SOLAR PROGRESS SOLUTIONS

Dlaczego my? W zakładce „Realizacje” znajdziesz dowody na to, że zarówno mniejsze, jak i większe projekty wykonujemy rzetelnie, co pozwala uzyskać najwyższy poziom satysfakcji klientów. Możesz dołączyć do tego grona, wybierając nas. Zapraszamy do skorzystania z preferowanej przez Ciebie formy kontaktu. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej! Zadzwoń!


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...