Fotowoltaika – Opole

Poznaj potencjał oferowany przez panele fotowoltaiczne. Opole lub okolice to region, w którym szukasz wsparcia? Z przyjemnością pomożemy! Solar Progress Solutions to Twój słuszny wybór. 

Jesteś ciekaw, jak cały proces wygląda w praktyce? Odpowiemy na  wszystkie pytania, które przed konsumentami stawia fotowoltaika. Opole jest w zasięgu naszych działań. Sprawdź, jak zmieni się Twoje życie po instalacji systemów produkujących tzw. darmowy prąd. Z nami to prostsze, niż Ci się wydaje. 

Solar Progress Solutions, czyli rzetelność, wiedza i doświadczenie

Nasza firma powstała w 2015 roku. Do tego momentu fotowoltaika odkryła przed nami wszystkie karty, dzięki którym od czasu pojawienia się na rynku, byliśmy w stanie zagwarantować klientom najwyższą jakość usług. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że stworzyliśmy zgrany zespół ekspertów, którzy z imponującą dokładnością realizują zadania stawiane przez klientów. Bądź jednym z nich.

Zobacz, co do zaoferowania ma innowacyjna fotowoltaika. Opole to miasto, w którym Solar Progress Solutions oferuje profesjonalne usługi związane z instalacjami PV. Z przyjemnością odwiedzimy Cię i ustalimy szczegóły dalszych kroków związanych z inwestycją, montażem i realizacją. 

Fotowoltaika w Twoim domu – oszczędności na miarę XXI wieku

Instalacja fotowoltaiczna pozwala zoptymalizować rachunki za energię elektryczną o kilka tysięcy złotych w skali roku! Nawet małe lub średnie systemy (od 5-10 kW) potrafią wyprodukować ilość energii, która zaspokoi potrzeby gospodarstwa domowego lub średniej firmy. Wykorzystując umowę prosumencką, nie musisz wykorzystywać tego prądu od razu, a problem związany z magazynowaniem go w akumulatorach, jest definitywnie wyeliminowany. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak to wygląda w praktyce!

Fotowoltaika to jeden z elementów wyposażenia, które pozwolą Ci stworzyć samowystarczalne gospodarstwo domowe lub przedsiębiorstwo. Łącząc ją z pompami ciepła (niezależnie od tego, czy będą to pompy gruntowe, wodne, czy powietrzne), możesz uniezależnić się od zewnętrznych dostawców, ograniczając koszty życia i emisję zanieczyszczeń niemal do zera! 

Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Przez lata zdobywania doświadczeń, udało nam się zautomatyzować proces obsługi klientów i zoptymalizować ilość formalności. Dzięki temu wszystko przebiega w sposób błyskawiczny, sprawny i wygodny – zwłaszcza dla Ciebie. Montaż instalacji i inwestycja w panele fotowoltaiczne składają się m.in. z:

  1. Wstępny kontakt, podczas którego klient wyraża chęć instalacji i ustala z nami termin wizyty ekspertów.
  2. Spotkanie w miejscu, w którym eksploatowane będą panele słoneczne – celem weryfikacji możliwości i potencjału.
  3. Wsparcie przy składaniu wniosków o dofinansowanie i przeprowadzenie procesu uzyskania dotacji od A do Z.
  4. Zakup paneli słonecznych i pozostałych elementów układu.
  5. Montaż instalacji fotowoltaicznej przez kompetentnych i certyfikowanych instalatorów.
  6. Edukacja dot. eksploatacji systemu. 

Jest to zaledwie 6 kroków, które dzielą Cię od rozpoczęcia produkcji własnej energii elektrycznej. Zacznijmy więc działać już dziś! Numer kontaktowy to 693 893 514 i adres e-mail: kontakt@solar-progress.pl.

Nasłonecznienie w Opolu ponad średnią dla kraju

Opole to jedno z najnowocześniejszych miast wojewódzkich w Polsce. Widać to w zasadzie na każdym kroku, wystarczy przejść się ulicami miasta. Jak na nowoczesne miasto przystało, wiele uwagi zwraca się tutaj na nowe technologie. W Opolu działają liczne firmy inwestujące w nowoczesne technologie. Ponadto, lokalni przedsiębiorcy, jak również mieszkańcy, chętnie korzystają z wygodnych rozwiązań, takich jak fotowoltaika.

Warunki dla fotowoltaiki w Opolu są bardzo dobre. Miasto leży na południu kraju, a ta część Polski jest tą lepiej nasłonecznioną z racji samej tylko szerokości geograficznej. Warto jednak zaznaczyć, że nasłonecznienie w Opolu jest lepsze niż w wielu korzystniej położonych miejscowościach. Z czego to wynika? Otóż Opole to miejscowość, która może się poszczycić stosunkowo czystym powietrzem. W porównaniu do innych miast wojewódzkich w Polsce, powietrze w Opolu jest bardzo przejrzyste. Natomiast nie od dzisiaj wiadomo, że poziom zanieczyszczenia powietrza ma duże znaczenie dla nasłonecznienia.

Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...