Fotowoltaika – województwo lubuskie

Solar Progress Solutions to wysokiej jakości fotowoltaika. Lubuskie to z kolei region, w którym nasi specjaliści codziennie działają przy projektach klientów. Jeśli więc szukasz profesjonalnie przygotowanej oferty, jesteś we właściwym miejscu. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, a my odwiedzimy Cię w ustalonym terminie i otrzymasz indywidualnie przygotowaną wycenę oraz analizę dostępnych możliwości.  Sprawdź, jak zmienić świat wykorzystując panele fotowoltaiczne. Lubuskie to piękne i zielone województwo. Razem postarajmy się o to, by tak pozostało. Skontaktuj się z nami już dziś – wspólnie z naszym zespołem fachowców przyjedziemy pod wskazany adres i zrealizujemy audyt, dzięki któremu dokonamy szczegółowej oceny opłacalności instalacji PV. 

Zacznij oszczędzać i zarabiać z fotowoltaiką

Zastanawiasz się, ile czasu musi minąć, by inwestycja w panele słoneczne stała się opłacalna? Wszystko zależy od tego, jak rozbudowaną instalację wykorzystasz przy obiekcie i jak duże masz zapotrzebowanie na energię. Średnio przyjmuje się, że w ciągu 4-5 lat system pozwoli wygenerować tak dużą ilością prądu elektrycznego, że koszt inwestycji i montażu zwróci się oraz zacznie zarabiać.  Czy to długo? Zwracając uwagę na to, że instalacje fotowoltaiczne posiadają w większości przypadków gwarancję techniczną przez ok. 10-15 lat, a producent deklaruje (gwarancją) pełną wydajność paneli aż do 25 lat, nie musisz się martwić o opłacalność montażu! Gdy dodamy stałe podwyżki cen prądu, może okazać się, że solary będą w stanie przez ten czas zarobić kilkukrotność własnej wartości. Chcesz, by pracowały one dla Ciebie? To możliwe. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, a my zajmiemy się resztą. 

Dla domu i biznesu, czyli imponująca uniwersalność fotowoltaiki 

Wszystkie ww. informacje stanowią jedynie wierzchołek realnych możliwości paneli. Jeśli elementy wyposażenia w Twoim mieszkaniu zasilane są energią elektryczną i korzystasz z pomp ciepła, możesz wyeliminować ze swojego gospodarstwa domowego większość kosztów stałych. Doskonale sprawdzą się one zatem w przypadku:
  • firm produkcyjnych (np. fabryk lub przedsiębiorstw odpowiedzialnych za przetwórstwo),
  • działalności usługowych i gastronomicznych (niezależnie, czy prowadzisz restaurację, czy niewielki foodtruck),
  • obiektów prywatnych, 
  • biurowców,
  • nieruchomości przemysłowo-socjalnych,
  • gospodarstw rolniczo-produkcyjnych.
Zdadzą zatem egzamin tam, gdzie do pracy lub życia potrzebny jest prąd elektryczny. Masz pytania? Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. 

Fotowoltaika – lubuskie dotacje

Obawiasz się, że fotowoltaika jest zbyt droga? Nic bardziej mylnego! Nie zapominaj, że do dyspozycji masz wiele bezzwrotnych dotacji rządowych, np. program Mój Prąd, który oferuje aż do 5000 złotych! Wystarczy złożyć wniosek i przygotować projekt instalacji fotowoltaicznej. Jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie to wszystko, czego potrzebujesz.  Każdego dnia udowadniamy, że zespół Solar Progress Solutions to zgrana ekipa specjalistów, która dba o najdrobniejsze detale i stawia satysfakcję klientów na pierwszym miejscu. Prezentujemy potencjał, który drzemie w takich systemach, jak fotowoltaika. Lubuskie jest na liście części Polski, w których nas spotkasz. Umów się więc na spotkanie – to nic nie kosztuje, a wiele możesz zyskać.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...