Fotowoltaika – województwo Łódzkie

Fascynują Cię możliwości oferowane przez systemy pozwalającej na produkcję prądu elektrycznego z odnawialnych źródeł energii? Mamy dla Ciebie coś, co powinno zainteresować Cię w sposób szczególny – Twoja prywatna elektrownia, czyli fotowoltaika. Łódzkie to województwo, w którym zespół naszych specjalistów realizuje zlecenia z zakresu konsultacji, dofinansowań, montażu, obsługi, czy nawet inwestycji w panele fotowoltaiczne. Łódzkie jest naszym regionem. Nie masz więc na co czekać – skorzystaj z darmowej konsultacji ze specjalistami Solar Progress Solutions. 

Solar Progress Solutions, czyli najwyższa jakość usług i konstrukcji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby. Podchodzimy więc do realizacji w sposób indywidualny i dbamy o to, by każde zlecenie zostało zakończone sukcesem. Fotowoltaika to nie tylko panele na dachu. To również inwertery i instalacja składająca się z wielu elementów odpowiedzialnych za wydajną pracę (w zależności od tego, czy jest to system dwukierunkowy, czy tzw. off-grid – niepołączony z siecią). W celu maksymalnej eksploatacji potencjału przygotowujemy szczegółowy projekt instalacji fotowoltaicznej i wykorzystujemy wyłącznie innowacyjne urządzenia. Zespół Solar Progress Solutions przygotowany został do tego, by zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. 

Montaż instalacji do celów prywatnych 

Pamiętaj, że samodzielny montaż instalacji fotowoltaicznej może skutkować utratą gwarancji. Zespół certyfikowanych ekspertów Solar Progress Solutions zrobi to za Ciebie i zapewni bezpieczeństwo. Lepiej nie ryzykować – zwłaszcza kiedy nie musisz.  Ile oszczędności jest w stanie wygenerować fotowoltaika? Łódzkie jest województwem, gdzie nasi specjaliści są w stanie odwiedzić Cię osobiście w ustalonym terminie. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ na podstawie pomiarów i analizy obiektu, będą oni w stanie przedstawić Ci rzeczywiste możliwości. Konsultacja jest w pełni darmowa. Nie kupujesz więc kota w worku i od razu otrzymujesz rzetelne informacje na podstawie analizy potencjału. 

Instalacja PV w biznesie i przemyśle

Prowadzisz firmę lub gospodarstwo przemysłowo-rolnicze? Niezależnie od wielkości działalności, potrzebujesz prądu do eksploatacji sprzętu komputerowo-biurowego, innowacyjnych systemów odpowiedzialnych za zarządzanie i maszyn – które w przypadku hal produkcyjnych i nowoczesnych gospodarstw, są naprawdę wymagające ze względu na poziom zaawansowania. Instalacja fotowoltaiczna potrafi rozwiązać ten problem, eliminując rachunki za energię elektryczną niemal do zera. Nowoczesne moduły fotowoltaiczne są w stanie produkować prąd przez cały rok, a w razie niewystarczającej ilości, możesz skorzystać z nadwyżki prosumenckiej – nawet w nocy lub w zimie.  Zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na rozwój działalności. Na pewno znajdziesz lepsze zastosowanie dla dodatkowych oszczędności. Skontaktuj się z Solar Progress Solutions i wykorzystaj projekt instalacji fotowoltaicznej.  Zastanawiasz się nad inwestycją, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Najlepiej od bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Świadczymy profesjonalne wsparcie na każdym etapie, a konsultacja dotycząca instalacji PV jest w pełni bezpłatna. Od razu wiesz, jaki potencjał drzemie w Twojej nieruchomości oraz na jak duże oszczędności możesz liczyć. Czekamy na Twój telefon lub wiadomość. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Twoja satysfakcja to dla nas największa nagroda!


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...