Fotowoltaika – Rzeszów

Trudno znaleźć dziś na mapie Polski miasto, w którym nie byłoby fotowoltaiki. Stała się ona nieodłącznym elementem krajobrazu. Podobnie jest ze stolicą województwa podkarpackiego, w której w wielu miejscach natrafić można na moduły solarne. My również oferujemy panele fotowoltaiczne Rzeszów. Nasza oferta to projekt, montaż i obsługa instalacji fotowoltaicznej. Niewątpliwie fotowoltaika Rzeszów to sposób na znalezienie oszczędności oraz przyczynienie się do rozwiązania problemu globalnego ocieplenia. Zachęcamy, abyś zapoznał się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zrealizujemy projekt instalacji dostosowany do Twoich potrzeb.

Czy fotowoltaika Rzeszów jest opłacalna?

Kompletna oferta w zakresie fotowoltaiki w Rzeszowie to zapewnienie niezależności energetycznej, a jednocześnie ulga dla portfela. Montaż instalacji fotowoltaicznej oczywiście nieco kosztuje. Najdroższe są rzecz jasna panele słoneczne, szczególnie że na tym elemencie nie warto oszczędzać. Tylko jakościowe moduły fotowoltaiczne gwarantują efektywną produkcję energii oraz trwałość przez lata. Niemniej jednak istnieje wiele opcji, aby obniżyć koszty zakupu modułów. Przede wszystkim warto pamiętać o możliwości uzyskania dofinansowania. Obecnie istnieje wiele rozwiązań w tym zakresie. Służymy naszym Klientom pomocą w tym obszarze. Chętnie wskażemy sposób na uzyskanie dofinansowania oraz pomożemy w wypełnianiu wniosków. Warto również pamiętać o niemal bezkosztowej eksploatacji instalacji PV, dzięki której zwrot z inwestycji następuje bardzo szybko.

Dla kogo panele fotowoltaiczne Rzeszów?

Wiele zleceń, które otrzymujemy, dotyczy montażu instalacji w domach prywatnych. Dzisiaj coraz więcej osób chce uniezależnić się od dostawców energii. Wynika to z coraz wyższych cen za prąd oraz z przerw w dostawach energii. Jednak naszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorców, którzy chętnie z niej korzystają. Rzeszów jest miastem, w którym znajdują się liczne siedziby wielu firm polskich i zagranicznych. Dzisiaj coraz więcej z nich decyduje się na fotowoltaikę, szukając oszczędności oraz chcąc zyskać miano nowoczesnego przedsiębiorstwa, które dba o środowisko. Realizujemy zarówno niewielkie projekty, jak i zlecenia na tworzenie kompletnych instalacji fotowoltaicznych dla dużych przedsiębiorstw. Niezależnie od tego, jakie zapotrzebowanie energetyczne ma Twoja firma oraz jaki obszar zajmują jej budynki, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Instalacje fotowoltaiczne i ich trwałość

Wielu Klientów wyraża obawy o trwałość instalacji fotowoltaicznych. Naszym celem jest dostarczanie Klientom niezawodnych produktów, które posłużą im przez kilkadziesiąt lat. Dlatego decydując się na nasze produkty, możesz liczyć nawet na 25 lat gwarancji. Oferujemy tak długi okres gwarancyjny, ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Wykazują się one dużą wytrzymałością na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz na obciążenia. Natomiast montażem instalacji fotowoltaicznej zajmują się fachowcy z ogromnym doświadczeniem, przez co o jego wykonanie również jesteśmy spokojni.

Rzeszów jako miasto z największym nasłonecznieniem w kraju

Rzeszów to miasto będące stolicą województwa podkarpackiego. Obecnie zamieszkuje je około 200 tys. mieszkańców. W ostatnich latach zauważalny jest dynamiczny rozwój miasta w wielu obszarach. Objawia się to choćby w szybko zmieniającej się architekturze. Ponadto, w Rzeszowie coraz intensywniej inwestuje się w nowoczesne rozwiązania, takie jak między innymi fotowoltaika. Nie powinno to dziwić, w końcu nigdzie nie panują tak dobre warunki dla fotowoltaiki jak właśnie w tym mieście.

Wielu ekspertów uważa Rzeszów za miasto, które niechybnie stanie się niebawem stolicą polskiej fotowoltaiki. Wszystko ze względu na najwyższe w Polsce nasłonecznienie. Podczas ostatniego pomiaru wynosiło ono 1096 kWh/m2/rok. Żadne inne miasto w Polsce nie może się pochwalić takim wynikiem. W dużej mierze jest to konsekwencja położenia Rzeszowa. Generalnie na południowym wschodzie Polski nasłonecznienie jest najwyższe. Jednak nasłonecznienie Rzeszowa wyróżnia się nawet na tle sąsiednich miejscowości. Wynika to między innymi z niewielkiego zanieczyszczenia powietrza oraz korzystnego ukształtowania terenu.

Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...