Fotowoltaika – Lublin

Rachunki za prąd zaczynają Cię męczyć? Rozwiązaniem Twoich problemów może być fotowoltaika. Lublin to z kolei miasto inspiracji i rozwoju, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Jeśli więc interesują Cię panele fotowoltaiczne, Lublin to jedno z miejsc, w którym nas spotkasz. Poznaj naszą ofertę i daj się namówić na darmowe konsultacje. Przekonaj się na własne oczy, że nie musisz płacić za prąd i możesz go samodzielnie wyprodukować! Pierwszy krok to kontakt z nami – wystarczy telefon lub wiadomość e-mail.  

Rachunki za prąd? Zobacz, co do zaoferowania ma fotowoltaika – Lublin i okolice 

Projekt instalacji fotowoltaicznej już na Ciebie czeka. Wystarczy, by nasi specjaliści poznali dostępne możliwości, dokonali wstępnej analizy i pomogli Ci w finalizacji oraz finansowaniu (np. poprzez kredytowanie i dotacje). Montaż i obsługa modułów fotowoltaicznych to jedynie formalność, by wyeliminować rachunki za energię elektryczną do zera! Jedyny koszt to utrzymanie sieci elektrycznej, który wynosi ułamek realnych kosztów standardowych rachunków za prąd.  Pamiętaj, że instalacje fotowoltaiczne mogą posłużyć również do zasilania pomp ciepła. W ten sposób ogrzewanie będzie kolejnym problemem, które pozbędziesz się za sprawą instalacji paneli słonecznych odpowiedzialnych za osobistą produkcję prądu. 

Gwarancja wieloletniej niezawodności i efektywności

Montaż instalacji fotowoltaicznej musi zostać przeprowadzony przez certyfikowanych specjalistów z wysokimi kwalifikacjami i umiejętnościami. W innym wypadku istnieje zbyt duże zagrożenie dla układu, użytkowników i samej nieruchomości. Żaden producent instalacji PV nie weźmie odpowiedzialności za system zamontowany przez osoby bez uprawnień. Oznacza to utratę gwarancji – co w przypadku solarów może być niezwykle problematyczne w przyszłości. Renomowane marki zapewniają aż 10-15 lat gwarancji technicznej i 20-25 lat gwarancji wydajności. Lepiej więc dać pracować specjalistom, którzy po dokonaniu montażu instalacji dokonają wszelkich formalności zapewniających Ci maksymalne bezpieczeństwo. 

Profesjonalizm przez duże P, czyli Solar Progress Solutions

Obawiasz się kwestii technicznych lub formalności i to sprawia, że nie jesteś w stanie zdecydować się na montaż paneli słonecznych? Nasz zespół ma za sobą setki podobnych transakcji i realizacji. Z przyjemnością poprowadzimy cały proces od momentu konsultacji do finalizacji razem z Tobą. Wykorzystujemy przy pracy sprawdzone rozwiązania, wysokiej klasy asortyment, profesjonalne narzędzia i przede wszystkim własne umiejętności, które zdobywaliśmy przez ostatnie lata realizacji zleceń. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że jesteś we właściwym miejscu i w dobrych rękach – niezależnie od tego, czy jesteś z Lublina, czy z okolic. Wszystko zorganizujemy tak, by wyeliminować i ograniczyć skomplikowane etapy.  Jak widzisz, z Solar Progress Solutions o nic nie musisz się martwić. Sięgnij po innowacje i zobacz na własne oczy, jak wiele do zaoferowania ma fotowoltaika. Lublin i okolice to wspaniały region. Warto więc zadbać o to, by tak pozostało i pojawiało się coraz więcej zieleni dla naszego wspólnego dobra!


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...