Fotowoltaika – województwo Małopolskie

Fotowoltaika w województwie małopolskim może pochwalić się szczególnym zainteresowaniem osób i firm, którym zależy na inwestycji w odnawialne źródła energii do optymalizacji kosztów stałych. Jesteś zainteresowany montażem instalacji PV i zastanawiasz, co do zaoferowania ma profesjonalna fotowoltaika? Małopolskie to część Polski, w której Solar Progress Solutions oferuje kompleksowe usługi doradztwa zakupowego, wsparcia przy uzyskaniu dofinansowań i montażu paneli fotowoltaicznych. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne panele fotowoltaiczne. Małopolska jest więc miejscem, w którym mieszkasz lub prowadzisz biznes? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Nasi eksperci umówią się z Tobą na konkretną datę i podczas spotkania ocenimy rzeczywisty potencjał oraz dostępne możliwości ograniczenia lub wyeliminowania rachunków za energię elektryczną.

Sprawdzona fotowoltaika – małopolskie to Solar Progress Solutions

Wykorzystujemy wyłącznie panele słoneczne znanych i cenionych producentów z najwyższej półki pod względem jakości. W ten sposób mamy pewność, że wybrane systemy sprostają Twoim wymaganiom. W celu realizacji zadań wykorzystujemy innowacyjne narzędzia pomiarowe i niezawodne komponenty montażowe. Dzięki temu oferujemy gwarancję, że każda instalacja paneli słonecznych zapewni zarówno wytrzymałość, jak i efektywność.  Nie kupuj kota w worku! Jesteśmy wiodącą firmą w branży fotowoltaiki, oferując naszym klientom ofertę dostosowaną do ich potrzeb. Ty również możesz dołączyć do tego grona już dziś. Wystarczy w pierwszej kolejności zadzwonić i umówić się na bezpłatną konsultację. 

Kompetencje zespołu to gwarancja bezpieczeństwa

Dokonując instalacji fotowoltaicznych, warto zwrócić uwagę na to, kim jest instalator odpowiedzialny za proces montażu. Doświadczenie, wiedza i umiejętności to nie wszystko, co powinien mieć on do zaoferowania. Certyfikat potwierdzający kompetencje to podstawa. Dzięki niemu eksploatacja będzie bezpieczna, wydajność na właściwym poziomie, a gwarancja producenta pozostanie ważna przez ustalony okres dla danych paneli słonecznych.  Solar Progress Solutions to zespół z doświadczeniem, który cechuje się perfekcjonizmem, rzetelnością i terminowością. Swym działaniem obejmujemy obszar międzywojewódzki i gwarantujemy kompleksowość oraz w pełni profesjonalną obsługę. Decydując się skorzystać z naszych usług, otrzymasz: 
 • darmową wycenę i audyt, 
 • perfekcyjny montażu instalacji, 
 • atrakcyjną cenę instalacji PV, 
 • pomoc w finansowaniu 
 • wsparcie w uzyskaniu dotacji. 
Pomożemy więc uzyskać dotacje ze środków funduszu ochrony środowiska Mój Prąd i kredytowanie, dzięki któremu inwestycja nie będzie tak dużym obciążeniem dla Twojego domowego/firmowego budżetu. Dzięki temu fotowoltaika zostanie szybciej spłacona i zacznie generować dodatkowe środki finansowe lub będziesz w stanie sięgnąć po wyższej klasy urządzenie – za sprawą którego zabezpieczysz się na okres nocny lub zimowy. 

Opłacalność paneli fotowoltaicznych

Koszt montażu instalacji paneli zwróci się po ok. 4 – 5 latach i od tego momentu będą one zarabiać – nawet do kilku tysięcy złotych w skali roku. Biorąc pod uwagę, że renomowani producenci zapewniają ponad 10 lat gwarancji technicznej i aż 25 lat gwarancji wydajności, układ fotowoltaiczny w tym okresie jest w stanie zaoferować naprawdę pokaźne oszczędności.  Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych, które stanowią proekologiczne źródło prądu i umożliwiają generowanie oszczędności na wysokim poziomie opłacalności. W bazie instalatorów modułów fotowoltaicznych na terenie małopolski rysujemy się jako godny zaufania partner. Swoim działaniem obejmujemy m.in. obszar Krakowa, Nowego Sącza, Bochni, Tarnowa, Oświęcimia i Chrzanowa. Ponadto naszą ofertę kierujemy również do innych ośrodków miejskich, w tym m.in. Wieliczki, Brzeska i Niepołomic itp.  Chcesz dowiedzieć się, czy instalacja fotowoltaiczna będzie możliwa do podłączenia w Twoim obiekcie? Z przyjemnością odwiedzimy Cię osobiście i wykonamy szczegółową analizę potwierdzającą maksymalną efektywność solarów słonecznych. 


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

 • Do 25 lat gwarancji
 • Pomoc we wszystkich formalnościach
 • Kompleksowa obsługa
 • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Przykładowe zestawy Fotowoltaiczne

Zobacz przykładowe koszty Twojej elektrowni słonecznej.

4 kWp

mała instalacja domowa
17 200 12 200 z dopłatą
 • Roczny rachunek za prąd: 2 250 zł
 • Roczny rachunek za prąd z systemem: 260 zł

5 kWp

średnia instalacja domowa
20 500 15 500 z dopłatą
 • Roczny rachunek za prąd: 2 700 zł
 • Roczny rachunek za prąd z systemem: 260 zł

10 kWp

duża instalacja domowa
38 900 33 900 z dopłatą
 • Roczny rachunek za prąd: 5 420 zł
 • Roczny rachunek za prąd z systemem: 273 zł

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w Wieliczce

Wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu jednorodzinnego. Jak zawsze niezbędne materiały...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Miłoszycach

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Mierzynie

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 9,99 kWp...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Warszawie

Wykonaliśmy instalację o mocy 39,84 kWp na dachu budynku w Warszawie. Potrzebne...

więcej...