Fotowoltaika – województwo Małopolskie

Fotowoltaika w województwie małopolskim może pochwalić się szczególnym zainteresowaniem osób i firm, którym zależy na inwestycji w odnawialne źródła energii do optymalizacji kosztów stałych. Jesteś zainteresowany montażem instalacji PV i zastanawiasz, co do zaoferowania ma profesjonalna fotowoltaika? Małopolskie to część Polski, w której Solar Progress Solutions oferuje kompleksowe usługi doradztwa zakupowego, wsparcia przy uzyskaniu dofinansowań i montażu paneli fotowoltaicznych.

Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne panele fotowoltaiczne. Małopolska jest więc miejscem, w którym mieszkasz lub prowadzisz biznes? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Nasi eksperci umówią się z Tobą na konkretną datę i podczas spotkania ocenimy rzeczywisty potencjał oraz dostępne możliwości ograniczenia lub wyeliminowania rachunków za energię elektryczną.

Sprawdzona fotowoltaika – małopolskie to Solar Progress Solutions

Wykorzystujemy wyłącznie panele słoneczne znanych i cenionych producentów z najwyższej półki pod względem jakości. W ten sposób mamy pewność, że wybrane systemy sprostają Twoim wymaganiom. W celu realizacji zadań wykorzystujemy innowacyjne narzędzia pomiarowe i niezawodne komponenty montażowe. Dzięki temu oferujemy gwarancję, że każda instalacja paneli słonecznych zapewni zarówno wytrzymałość, jak i efektywność. 

Nie kupuj kota w worku! Jesteśmy wiodącą firmą w branży fotowoltaiki, oferując naszym klientom ofertę dostosowaną do ich potrzeb. Ty również możesz dołączyć do tego grona już dziś. Wystarczy w pierwszej kolejności zadzwonić i umówić się na bezpłatną konsultację. 

Kompetencje zespołu to gwarancja bezpieczeństwa

Dokonując instalacji fotowoltaicznych, warto zwrócić uwagę na to, kim jest instalator odpowiedzialny za proces montażu. Doświadczenie, wiedza i umiejętności to nie wszystko, co powinien mieć on do zaoferowania. Certyfikat potwierdzający kompetencje to podstawa. Dzięki niemu eksploatacja będzie bezpieczna, wydajność na właściwym poziomie, a gwarancja producenta pozostanie ważna przez ustalony okres dla danych paneli słonecznych. 

Solar Progress Solutions to zespół z doświadczeniem, który cechuje się perfekcjonizmem, rzetelnością i terminowością. Swym działaniem obejmujemy obszar międzywojewódzki i gwarantujemy kompleksowość oraz w pełni profesjonalną obsługę. Decydując się skorzystać z naszych usług, otrzymasz: 

  • darmową wycenę i audyt, 
  • perfekcyjny montażu instalacji, 
  • atrakcyjną cenę instalacji PV, 
  • pomoc w finansowaniu 
  • wsparcie w uzyskaniu dotacji. 

Pomożemy więc uzyskać dotacje ze środków funduszu ochrony środowiska Mój Prąd i kredytowanie, dzięki któremu inwestycja nie będzie tak dużym obciążeniem dla Twojego domowego/firmowego budżetu. Dzięki temu fotowoltaika zostanie szybciej spłacona i zacznie generować dodatkowe środki finansowe lub będziesz w stanie sięgnąć po wyższej klasy urządzenie – za sprawą którego zabezpieczysz się na okres nocny lub zimowy. 

Opłacalność paneli fotowoltaicznych

Koszt montażu instalacji paneli zwróci się po ok. 4 – 5 latach i od tego momentu będą one zarabiać – nawet do kilku tysięcy złotych w skali roku. Biorąc pod uwagę, że renomowani producenci zapewniają ponad 10 lat gwarancji technicznej i aż 25 lat gwarancji wydajności, układ fotowoltaiczny w tym okresie jest w stanie zaoferować naprawdę pokaźne oszczędności. 

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych, które stanowią proekologiczne źródło prądu i umożliwiają generowanie oszczędności na wysokim poziomie opłacalności. W bazie instalatorów modułów fotowoltaicznych na terenie małopolski rysujemy się jako godny zaufania partner. Swoim działaniem obejmujemy m.in. obszar Krakowa, Nowego Sącza, Bochni, Tarnowa, Oświęcimia i Chrzanowa. Ponadto naszą ofertę kierujemy również do innych ośrodków miejskich, w tym m.in. Wieliczki, Brzeska i Niepołomic itp. 

Chcesz dowiedzieć się, czy instalacja fotowoltaiczna będzie możliwa do podłączenia w Twoim obiekcie? Z przyjemnością odwiedzimy Cię osobiście i wykonamy szczegółową analizę potwierdzającą maksymalną efektywność solarów słonecznych. 

Nasłonecznienie w Małopolsce, czyli doskonałe warunki dla fotowoltaiki

Województwo małopolskie to region zajmujący południową część kraju. Stolicą województwa jest Kraków. Małopolska to jeden z najgęściej zaludnionych regionów w kraju. Województwo zajmuje dopiero 12 miejsce pod względem wielkości terytorialnej, jednak 4. pod względem liczby ludności. Obecnie w Małopolsce mieszka niemal 3,5 mln osób.

Popularność fotowoltaiki na terenie Małopolski jest bardzo duża. Wynika to między innymi z bardzo dobrego nasłonecznienia w tej części kraju. Jest to naturalna konsekwencja położenia geograficznego. Im dalej na południe, tym lepsze warunki dla fotowoltaiki, ponieważ nasłonecznienie jest większe. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że Małopolska to jedno z najlepszych miejsc w Polsce do inwestycji w fotowoltaikę. Wyjątek stanowi niewielki obszar województwa najbardziej wysunięty na południe. Mowa o rejonach górskich, w których ze względu na ukształtowanie terenu, nasłonecznienie nie jest aż tak dobre.

Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...