Fotowoltaika – województwo podkarpackie

Dzisiaj instalacje fotowoltaiczne są widoczne już w całej Polsce. Wiele z nich to realizacje naszego autorstwa, ponieważ prężnie działamy na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się również panele fotowoltaiczne podkarpackie. Z roku na rok również w tej części kraju przybywa paneli słonecznych. Fotowoltaika podkarpackie ma szczególnie dobre warunki rozwoju. Wszystko ze względu na górzyste ukształtowanie terenu, umożliwiające optymalną ekspozycję ogniw na promienie słoneczne.

Panele fotowoltaiczne podkarpackie – na początek audyt

Usługa montażu instalacji PV w województwie podkarpackim przebiega podobnie, jak w każdym innym miejscu w Polsce. Wszystko zaczyna się od złożenia zamówienia przez Klienta. Jednak zanim przygotujemy kompletny projekt instalacji fotowoltaicznej, musimy wykonać audyt. Polega on między innymi na określeniu optymalnej lokalizacji ogniw, ich wymaganej liczby, czy też kąta nachylenia paneli fotowoltaicznych. Zazwyczaj najlepszym miejscem dla paneli słonecznych jest dach domu czy też obiektu firmowego. Jednak województwo podkarpackie daje również inne możliwości. Tutaj częściej niż w nizinnych regionach kraju panele fotowoltaiczne lokujemy bezpośrednio na gruncie. Wszystko ze względu na nachylenie terenu i dostępność wielu miejsc, które dają możliwość ekspozycji ogniw na promienie słoneczne pod optymalnym kątem.

Etap montażu instalacji

Kiedy po audycie wykonamy dostosowany do potrzeb projekt instalacji, przechodzimy do właściwej pracy. Przychodzi teraz czas na montaż instalacji fotowoltaicznej. Fachowcy z naszej firmy montują panele słoneczne i falownik oraz zajmują się połączeniem wszystkich elementów. Jeśli Klient ma takie życzenie, wykonujemy również podłączenie do sieci energetycznej i zgłaszamy w niej daną instalację. Dzięki temu posiadając fotowoltaikę podkarpackie, można jednocześnie korzystać z sieci energetycznej, kiedy jest to potrzebne. Najczęściej korzysta się z niej w celu magazynowania nadmiaru energii i wykorzystywania jej, gdy energii słonecznej brakuje, czyli na przykład w zimie lub w nocy.

Fotowoltaika podkarpackie – dlaczego warto?

Wiele osób nie decyduje się na instalacje fotowoltaiczne ze względu na strach przed wysokimi kosztami zakupu i montażu paneli. W rzeczywistości jednak fotowoltaika podkarpackie to inwestycja mająca na celu długoterminową oszczędność. Rzeczywiście początkowo trzeba dysponować pewnymi środkami. Zakup jakościowych paneli słonecznych oraz ich prawidłowy montaż to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednak środki te w dużej mierze można pozyskać z licznych dofinansowań. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu dofinansowań na panele fotowoltaiczne podkarpackie. Wspieramy również w zakresie uzyskania kredytu na konkurencyjnych warunkach. Wiele banków oferuje atrakcyjne kredyty na moduły fotowoltaiczne, okazując w ten sposób swoją troskę o środowisko.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Przykładowe zestawy Fotowoltaiczne

Zobacz przykładowe koszty Twojej elektrowni słonecznej.

4 kWp

mała instalacja domowa
17 200 12 200 z dopłatą
  • Roczny rachunek za prąd: 2 250 zł
  • Roczny rachunek za prąd z systemem: 260 zł

5 kWp

średnia instalacja domowa
20 500 15 500 z dopłatą
  • Roczny rachunek za prąd: 2 700 zł
  • Roczny rachunek za prąd z systemem: 260 zł

10 kWp

duża instalacja domowa
38 900 33 900 z dopłatą
  • Roczny rachunek za prąd: 5 420 zł
  • Roczny rachunek za prąd z systemem: 273 zł

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w Wieliczce

Wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu jednorodzinnego. Jak zawsze niezbędne materiały...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Miłoszycach

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Mierzynie

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 9,99 kWp...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Warszawie

Wykonaliśmy instalację o mocy 39,84 kWp na dachu budynku w Warszawie. Potrzebne...

więcej...