Fotowoltaika – Gorzów Wielkopolski

Nie zgadzasz się na rosnące ceny prądu? Dołącz do osób niezależnych energetycznie i zacznij korzystać z odnawialnego źródła energii, jakim jest fotowoltaika. Gorzów Wielkopolski to jedno z wielu miast, w których montujemy nowoczesne i ekologiczne panele fotowoltaiczne. Gorzów Wielkopolski to także miasto znajdujące się w pobliżu naszej lokalizacji, dlatego wybierając ofertę Solar Progress, wspierasz lokalny biznes.

Fotowoltaika dla domu

Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym mieszkasz? Zacznij produkować darmowy prąd do podgrzewania wody, ogrzewania domu czy zasilania sprzętów! Montaż instalacji fotowoltaicznej to skuteczny sposób na to, by uniezależnić się od rosnących cen prądu i korzystać z tego, co daje nam natura – energii słonecznej, która zasili Twój dom. Jeśli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego budynku mieszkalnego, możesz skorzystać ze wsparcia w postaci dofinansowania instalacji fotowoltaicznych i ulgi termomodernizacyjnej.

Panele słoneczne dla firm

Jak kreować wizerunek marki zaangażowanej w ochronę środowiska? Pierwszym krokiem jest redukcja własnego śladu węglowego i wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, takich jak fotowoltaika. Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym prowadzisz biznes? Bądź wzorem do naśladowania i zasilaj swoją firmę energią słoneczną! Korzystając z instalacji fotowoltaicznej, dbasz nie tylko o wizerunek firmy, lecz też realnie wpływasz na wartość nieruchomości. Przedsiębiorcy korzystający z instalacji PV mogą również korzystać z ulg i dotacji oraz odsprzedawać energie.

Instalacje fotowoltaiczne dla rolnictwa

Jeśli zależy Ci na redukcji kosztów energii i wspieraniu wizerunku ekologicznego rolnictwa, postaw na panele fotowoltaiczne, dzięki którym zyskasz pełną niezależność energetyczną. Rolnicy i hodowcy czerpiący energię z paneli słonecznych mogą nawet przez 15 lat korzystać z 25% ulgi inwestycyjnej, co jest dodatkową zaletą montażu instalacji. W przypadku działalności rolniczej panele słoneczne montuje się najczęściej na nieużytkach lub budynkach mieszkalnych i gospodarczych.

Fotowoltaika z Solar Progress – dlaczego warto?

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące m.in.:

 • audyt fotowoltaiczny,
 • wycenę inwestycji,
 • projekt instalacji,
 • dobór niezbędnych komponentów,
 • montaż paneli fotowoltaicznych,
 • przygotowanie dokumentacji technicznej,
 • zgłoszenie instalacji do operatora sieci elektroenergetycznej,
 • serwis instalacji,
 • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu czy wnioskowaniem o dotację,
 • do 25 lat gwarancji na sprawność modułów fotowoltaicznych..

Instalacje fotowoltaiczne to nowoczesne rozwiązanie adresowane do osób prywatnych, przedsiębiorców i rolników, których celem jest niezależność energetyczna i redukcja emisji CO2 do atmosfery. Jeśli tym, czego szukasz, jest fotowoltaika pod klucz, nie mogłeś trafić lepiej!

Wykonamy dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaicznej oraz zajmiemy się montażem i dopełnieniem wszelkich formalności. Dysponujemy narzędziami niezbędnymi do realizacji Twojego marzenia o niezależności energetycznej.

Czekamy z niecierpliwością, by podłączyć Cię do Słońca! 🙂

Nasłonecznienie – Gorzów Wielkopolski

Gorzów WIelkopolski to jedna z dwóch stolic województwa lubuskiego. W województwie tym bowiem zadania stolicy podzielono między dwa miasta, a tym drugim jest Zielona Góra. W Gorzowie WIelkopolskim zamieszkuje dzisiaj nieco ponad 120 tys. osób. Miasto jest wyjątkowo nowoczesne i dobrze zorganizowane. W dużej mierze stawia się tutaj na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Dlatego też panele fotowoltaiczne pojawiały się w Gorzowie WIelkopolskim jeszcze zanim zyskały powszechną popularność.

W Gorzowie Wielkopolskim jak najbardziej można efektywnie wykorzystywać panele fotowoltaiczne, mimo że szerokość geograficzna miasta nie jest szczególnie korzystna. Leży ono w zachodniej części kraju, nieco na północ od części centralnej. Oznacza to, że z racji szerokości geograficznej nasłonecznienie w Gorzowie Wielkopolskim powinno być zdecydowanie niższe niż średnia dla kraju. W rzeczywistości jest niższe tylko odrobinę, ze względu na fakt, że Gorzów Wielkopolski leży na równinie. Takie ukształtowanie terenu jest natomiast korzystne dla efektywności fotowoltaiki. 

Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

 • Do 25 lat gwarancji
 • Pomoc we wszystkich formalnościach
 • Kompleksowa obsługa
 • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...