Fotowoltaika – województwo świętokrzyskie

Niewątpliwie fotowoltaika świętokrzyskie to rozwiązanie dobre dla każdego. Panele słoneczne nieustannie instalujemy zarówno Klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom oraz instytucjom publicznym. Najprościej mówiąc, nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chce obniżyć rachunki za energię elektryczną, jednocześnie dbając o środowisko. Panele fotowoltaiczne świętokrzyskie – zacznij korzystać z własnej elektrowni słonecznej!

Panele fotowoltaiczne dla domu

W przypadku paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, najpopularniejsze są instalacje z wykorzystaniem paneli monokrystalicznych. Na montowane przez nas panele słoneczne możesz otrzymać nawet do 25 lat gwarancji! Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z własnej elektrowni słonecznej, przygotujemy projekt instalacji fotowoltaicznej, który uwzględni potrzeby Twoje i Twojego domostwa.

Oszczędność w biznesie – wykorzystaj instalacje fotowoltaiczne

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, polegające na przeprowadzenie procesu projektowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznej od początku do końca. Z przyjemnością pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności, tak aby Twoja firma mogła korzystać z energii słonecznej, a co za tym idzie, obniżyć koszty związane z użyciem prądu. Współpracując z nami możesz liczyć na to, że stworzymy projekt instalacji dopasowanej do zapotrzebowania i możliwości twojej firmy.

Fotowoltaika dla rolnictwa

Świętokrzyskie to jedno z województw, w których realizujemy rozmaite projekty związane z fotowoltaiką. Warto wiedzieć, że rolnicy decydujący się ponieść koszty montażu instalacji mają prawo do skorzystania z 25% ulgi inwestycyjnej, a także obniżyć podatek rolny. Na budynkach wykorzystywanych w rolnictwie można z powodzeniem zamontować instalację fotowoltaiczną, która pozwoli na całościowe lub częściowe uniezależnienie się od elektrowni dostarczających prąd.

Oferujemy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznej

Niezależnie od wybranej oferty, nasi Klienci mogą liczyć na sprawne przeprowadzenie procesu instalacji paneli. Nasza firma oferuje: przeprowadzenie audytu, dobór odpowiednich komponentów, stworzenie dokumentacji, dostarczenie oraz montaż instalacji PV, a także późniejszy serwis. Fotowoltaika świętokrzyskie to oferta skierowana do każdego, kto chce zacząć korzystać z paneli słonecznych na terenie tego województwa. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na szybką realizację i satysfakcjonujące efekty.  Indywidualne podejście do Klienta jest jednym z naszych priorytetów. Dlatego, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznych. Postaramy się również stworzyć projekt, który będzie jak najbardziej dostosowany do potrzeb Twojego domu lub Twojej firmy. W razie potrzeby służymy także pomocą podczas załatwiania wszelkiego rodzaju formalności dotyczących np. uzyskania dofinansowania lub wzięcia kredytu na jak najlepszych warunkach, co pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty związane z montażem instalacji oraz wykorzystywaniem energii elektrycznej.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...