Fotowoltaika – województwo podlaskie

Główna siedziba naszej firmy mieści się w okolicach Poznania. Jednak dzisiaj posiadamy już przedstawicielstwo we wszystkich częściach kraju. Nasza oferta to między innymi fotowoltaika podlaskie. Do niedawna wschodnie regiony Polski były mocno zaniedbane, jeśli chodzi o rozwój odnawialnych źródeł energii. Jednak ostatnimi czasy panele fotowoltaiczne podlaskie cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Również w tym województwie przybywa paneli słonecznych, co wpisuje się w ogólnokrajową, a nawet w ogólnoświatową tendencję.

Fotowoltaika podlaskie dla domów i firm

Oferujemy zarówno panele fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych, jak i dla obiektów firmowych oraz instytucji publicznych. Zrealizujemy każdy projekt instalacji. Posiadamy niebagatelne doświadczenie w realizacji dużych instalacji fotowoltaicznych dla firm dysponujących rozległymi budynkami, o znacznym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Jednak regularnie podejmujemy się również licznych realizacji z zakresu fotowoltaiki dla domu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając współpracę od wykonania audytu. Dopiero kiedy go skończymy, wiemy ile paneli fotowoltaicznych, i w  których miejscach należy zamontować. Określamy również, czy instalację fotowoltaiczną należy połączyć z siecią energetyczną w celu magazynowania niewykorzystanej energii wytworzonej przez ogniwa.

Czy panele fotowoltaiczne są drogie?

Tym, co niektórych zniechęca do zakupu paneli słonecznych są ich ceny. Rzeczywiście, nie należą one do najniższych. Zwłaszcza, jeśli chcesz, aby panele fotowoltaiczne podlaskie były niezawodne, nie powinieneś inwestować w te najtańsze. Nasza firma stawia sobie za punkt honoru zapewnienie Klientom niezawodnego sprzętu. Dlatego też korzystamy z wysokiej jakości, niezawodnych komponentów. Jakość ma swoją cenę, co jednak nie oznacza, że montaż instalacji fotowoltaicznej musi zrujnować budżet domowy. Wręcz przeciwnie, instalacje fotowoltaiczne wykonuje się po to, aby oszczędzać! Wyjaśnijmy, jak to działa. Mimo stosunkowo wysokich cen modułów fotowoltaicznych, nie trzeba wydawać majątku ze względu na liczne dofinansowania. Istnieje wiele programów i ciągle pojawiają się nowe, które umożliwiają uzyskanie tysięcy złotych na zakup paneli. Niektóre programy prowadzone są w skali całego kraju, istnieją również programy regionalne. Również podlaskie daje możliwość uzyskania dofinansowania. Pomagamy w jego zdobyciu, dzięki czemu Klienci nie muszą martwić się formalnościami .Warto też podkreślić, że kiedy projekt instalacji zostanie zrealizowany, panele słoneczne nie generują już w zasadzie żadnych kosztów. Oznacza to, że nawet wysoka inwestycja zwraca się zwykle w ciągu kilku lat.

Fotowoltaika podlaskie – projekt, montaż i obsługa

Nasze usługi są absolutnie kompleksowe. Dlatego też projekt instalacji to dopiero początek naszej współpracy z Klientem. Zajmujemy się również dostawą komponentów instalacji oraz ich montażem. Natomiast po zakończeniu montażu instalacji na życzenie Klienta świadczymy pomoc w obsłudze paneli, falownika i pozostałych elementów. Nasi fachowcy wykonują profesjonalne przeglądy oraz zabiegi konserwacyjne, zapewniając sprawność instalacji przez wiele lat.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...