Fotowoltaika – Łódź

Zapomnij o wysokich rachunkach za prąd. Sprawdź, co do zaoferowania ma fotowoltaika. Łódź to duże miasto wspaniałych możliwości. Spotkasz tam więc naszych specjalistów Solar Progress Solutions. Skorzystaj z tej okazji i poznaj tajemnice odnawialnych źródeł energii. Z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie osobiście i na podstawie analizy możliwości ocenimy potencjał, który zapewni efektywność oferowaną przez panele fotowoltaiczne. Łódź to nasz region. Zadzwoń lub napisz i zobacz, co oznacza określenie najwyższa jakość – to nic nie kosztuje! 

Panele słoneczne do zastosowań prywatnych 

Chcesz obniżyć rachunki za prąd? Wolisz je wyeliminować? To możliwe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, służymy pomocą. Zespół specjalistów z Solar Progress Solutions nie tylko pomoże Ci wybrać i sfinalizować transakcję zakupu paneli fotowoltaicznych. Naszym klientom zapewniamy:

  • doradztwo i pomoc w dostosowaniu systemu do potrzeb i oczekiwań,
  • dokonanie wstępnej analizy rozmieszczenia paneli i ich możliwości,
  • pomoc w uzyskaniu dotacji,
  • montaż paneli fotowoltaicznych,
  • wsparcie pozakupowe w obsłudze lub w przypadku ew. problemów technicznych.

Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego. Zadzwoń lub napisz, by przekonać się o tym na własne oczy. 

Biznes i rolnictwo, czyli fotowoltaika dla przemysłu i przedsiębiorców

Instalacje fotowoltaiczne to innowacyjne narzędzie technologiczne dla biznesu. Z ich pomocą przedsiębiorcy mogą generować dodatkowe oszczędności – czasem naprawdę imponujące. Obniżenie lub nawet wyeliminowanie rachunków za energię elektryczną to sposób na pozyskanie dodatkowych środków w przyszłych sezonach. Wykorzystaj je na rozwój firmy lub gospodarstwa. 

Nieistotne, w jakim sektorze działasz lub czym się zajmujesz – energia elektryczna to w dzisiejszych czasach podstawa, dzięki której każdy proces produkcji, uprawy lub realizacji usług jest możliwy. Przestań za nią płacić i zobacz, jak wiele zyskasz na montażu instalacji fotowoltaicznej w ciągu najbliższych lat. Solar Progress Solutions jest do dyspozycji. Łódź to nasz region, więc chętnie spotkamy się z Tobą, by szerzej omówić szczegóły instalacji PV. 

Solar Progress Solutions, czyli jakość na pierwszym miejscu

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi z zakresu doradztwa, wsparcia i montażu instalacji paneli fotowoltaicznych od 2015 roku. Nie jest to jednak nasz początek z branżą odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Przez lata zdobywaliśmy umiejętności, wiedzę i doświadczenia w innych miejscach. Na szczęście nasze drogi przecięły się w odpowiednim momencie i mieliśmy możliwość stworzenia zgranego zespołu! 

Możemy więc z czystym sumieniem określić, że dzięki naszym specjalistom, tysiące Polskich użytkowników cieszy się dziś darmowym prądem. Chcesz dołączyć do tego grona klientów? Nic trudnego!

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się, jak działa fotowoltaika? Łódź – tu nas spotkasz. Jesteśmy dostępni pod numerem: 693 893 514 lub adresem e-mail: kontakt@solar-progress.pl. Wystarczy telefon lub wiadomość, by umówić się z naszymi specjalistami na bezpłatną konsultację i ocenę możliwości montażu instalacji PV. 

Nasłonecznienie w Łodzi

Łódź należy do największych miast w Polsce. Kiedyś stanowiła również czołowy ośrodek przemysłowy. Po upadku łódzkich zakładów przemysłowych przyszły nieco gorsze czasy dla miasta, jednak aktualnie zauważalne jest jego odrodzenie poprzez inwestycje w usługi. W Łodzi coraz popularniejsze stają się innowacyjne technologie oraz inne nowoczesne rozwiązania, takie jak choćby fotowoltaika.

Nasłonecznienie w Łodzi utrzymuje się nieco powyżej średniej krajowej. Dobre warunki, jeśli chodzi o ukształtowanie terenu, pozwalają wybić się ponad średnią, mimo centralnego położenia miasta. Średnie nasłonecznienie w mieście przekracza 1000 kWh/m2 w ciągu roku, podczas gdy średnia dla całej Polsce to ok. 990 kWh/m2. Tym samym śmiało można stwierdzić, że warunki dla fotowoltaiki w Łodzi są lepsze niż na terenie większości miejscowości w kraju. Warto jednak zauważyć, że wpływ na efektywność pracy paneli słonecznych mogą mieć również czynniki lokalne. Innymi słowy, skuteczność wytwarzania energii może się nieco różnić w poszczególnych częściach Łodzi.

Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...