Fotowoltaika województwo Śląskie

Nie ma już dzisiaj w Polsce województwa, w którym nie byłoby fotowoltaiki. Wśród liderów pod tym względem niewątpliwie należy wymienić województwo Śląskie. Nasza oferta to między innymi panele fotowoltaiczne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Posiadamy swoich przedstawicieli w tym województwie, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Niewątpliwie fotowoltaika w województwie śląskim to rozwiązanie godne uwagi, ze względu na oszczędność, jaką zapewniają instalacje fotowoltaiczne. Jednak to nie jedyny powód, dla którego montaż instalacji fotowoltaicznej to dobry pomysł.

Fotowoltaika – kompleksowa usługa

Stawiamy na kompleksowość działań, aby nasi Klienci nie musieli korzystać już z żadnych innych podwykonawców. Co to oznacza w praktyce? Otóż zajmujemy się projektem od samego początku do samego końca, a nawet dłużej. Zaczynamy zawsze od audytu. Polega on na sprawdzeniu danego budynku i jego zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Określamy położenie obiektu oraz wiele innych czynników, które pozwalają nam ustalić optymalne parametry instalacji fotowoltaicznej. Dopiero kiedy audyt zostanie zakończony, przychodzi czas na projekt instalacji. Wykonujemy go zgodnie z określonymi wcześniej parametrami. Następnie na miejsce realizacji instalacji PV dostarczamy panele fotowoltaiczne w województwie śląskim. Bez względu na to, w jakim mieście, czy w jakiej wiosce mieszkasz, dotrzemy do Ciebie. Następnie wykonamy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nawet po zakończeniu realizacji projektu instalacji PV, wspieramy naszych Klientów. Co to jednak oznacza? Rzecz w tym, iż świadczymy również usługi konserwacji i serwisowania instalacji. Innymi słowy zadbamy o to, aby przez cały okres eksploatacji moduły fotowoltaiczne działały prawidłowo. Jesteśmy do dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę.

Fotowoltaika w województwie śląskim to nie tylko oszczędność

Niewątpliwie oszczędność to nie jedyny powód, dla którego fotowoltaika staje się coraz popularniejsza. Przybywa dzisiaj osób, którym leży na sercu dobro Ziemi. Świadomość społeczna odnośnie problemu globalnego ocieplenia jest coraz większa. Natomiast fotowoltaika to sposób, aby ograniczyć nieco emisję gazów cieplarnianych. Zastępując energię pozyskiwaną z węgla, czystą energią słoneczną, ograniczamy zanieczyszczenie powietrza. Panele słoneczne w trakcie pracy nie emitują żadnych gazów, które stwarzałyby zagrożenie dla środowiska. Tym samym fotowoltaika to rozwiązanie, które łączy oszczędność z ekologicznością. W końcu praca modułów nie generuje też kosztów.

Instalacja fotowoltaiczna i sieć energetyczna

Kolejna przyczyna, dla której fotowoltaika w województwie śląskim budzi takie zainteresowanie, to możliwość uzyskania niezależności energetycznej. Chodzi tutaj o uniezależnienie się gospodarstwa domowego lub firmy od dostaw prądu z firmy energetycznej. Nie trzeba już martwić się podwyżkami cen prądu czy też przerwami w dostawach energii elektrycznej. Niemniej jednak dysponując własną instalacją fotowoltaiczną, warto mimo wszystko w pewien sposób połączyć się z siecią energetyczną. Mowa tutaj o połączeniu w celu przekazywania do sieci namiaru wytworzonej energii. W długie, letnie, słoneczne dni panele fotowoltaiczne zwykle wytwarzają więcej energii, niż realnie jest w danej chwili potrzebne. Natomiast zimą, zwłaszcza w nocy, energii tej może zabraknąć. Zapewnimy Ci połączenie z siecią, dzięki któremu nadmiar energii będzie bezpiecznie magazynowany i w dowolnej chwili będziesz mógł go odebrać. To doskonały sposób na to, aby uniknąć marnowania wytworzonej energii.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...