Fotowoltaika – Trójmiasto

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Trójmiasta oraz do przedsiębiorców posiadających firmę w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie. Fotowoltaika Trójmiasto to doskonały sposób na obniżenie kosztów związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. Skorzystają na nim właściciele niewielkich gospodarstw domowych, ale też gospodarze rozległych hal produkcyjnych. Panele fotowoltaiczne Trójmiasto pozwolą Ci odciążyć budżet, a jednocześnie przyczynisz się środowisku, poprzez korzystanie z alternatywnych źródeł energii.

Kiedy warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dlatego też staramy się, aby nasza oferta była elastyczna i dopasowana do różnych grup odbiorców. Koszt instalacji fotowoltaicznej może być czynnikiem, który zniechęca do zainwestowania w panele słoneczne. Mamy tego świadomość, dlatego w zakres naszych usług wchodzi również pomoc w zdobyciu dofinansowania. Instalacje fotowoltaiczne to inwestycja, która zawsze się opłaca. Wystarczy dysponować kawałkiem miejsca na dachu lub działce. Kredyt, na montaż instalacji fotowoltaicznej otrzymuje się zazwyczaj na 5-10 lat. Jego raty z reguły nie przekraczają wysokości dotychczas płaconych rachunków. A kiedy już spłacisz kredyt, koszty związane z płaceniem za energię elektryczną spadną praktycznie do zera. Poza tym kredyt to nie jedyna możliwa forma finansowania fotowoltaiki. Dostępne są również bezzwrotne dotacje, które pomożemy Ci otrzymać.

Stworzymy projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do Twoich potrzeb

Trójmiasto to teren kojarzący się ze słońcem i wakacjami. Rzeczywiście słońce jest tu obecne przez wiele miesięcy w roku. Warto to wykorzystać i zamontować w swoim domu lub firmie instalację fotowoltaiczną. Zanim zaczniemy tworzyć projekt instalacji, przeprowadzimy z Tobą wywiad, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat zapotrzebowania energetycznego Twojego domu lub przedsiębiorstwa. Nie tylko wśród firm, ale również w przypadku klientów indywidualnych zdarzają się znaczące różnice w zapotrzebowaniu na energię. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdują np. małe instalacje domowe (o mocy 4 KWp), średnie instalacje domowe (o mocy 5 KWp) i duże instalacje domowe (o mocy 10 KWp). Rozpoczęcie korzystania z energii słonecznej znacząco obniża koszty związane z użytkowaniem urządzeń elektrycznych. Używając energii odnawialnej, obniżamy roczny rachunek za prąd do kwoty poniżej 300 zł! Ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, staramy się do każdej realizacji podchodzić indywidualnie, tworząc projekty zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

Kompleksowe usługi związane z montażem paneli słonecznych

Nawiązując współpracę z naszymi klientami dbamy o to, aby byli oni zadowoleni. Z tego powodu przeprowadzamy ich przez proces montażu instalacji od początku do końca. Zawsze zaczynamy od przeprowadzenia audytu, żeby określić możliwości wykonania instalacji fotowoltaicznych. Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiednich komponentów. Zawsze korzystamy z komponentów sprawdzonych marek, tak, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Kiedy już wybierzemy odpowiednie komponenty, przychodzi pora na stworzenie dokumentacji technicznej. Później dostarczamy wszystkie elementy w docelowe miejsce, po czym przechodzimy do montażu paneli Jeżeli klient wyrazi takie życzenie, możemy również zgłosić mikroinstalację fotowoltaiczną do operatora sieci elektroenergetycznej. Ponadto jako kompleksowy usługodawca prowadzimy również serwis montowanych przez nas paneli fotowoltaicznych.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...