Fotowoltaika – województwo Mazowieckie

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika, Mazowieckie to województwo, w którym zespół Solar Progress Solutions czeka na Twój kontakt. Coraz większa liczba inwestorów decyduje się na pozyskiwanie energii elektrycznej właśnie z paneli solarnych. Nie ma się czemu dziwić. Nasz zespół nie tylko stworzy odpowiedni projekt instalacji fotowoltaicznej i pomoże w uzyskaniu dotacji, ale także zamontuje moduły fotowoltaiczne. Mazowieckie to nasz region. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.  Wystarczy zadzwonić do naszego działu obsługi klienta pod numerem 693 893 514 lub wysłać wiadomość na adres e-mail kontakt@solar-progress.pl. Zapewniamy kompleksowość usług na każdym etapie realizacji – niezależnie, czy czekasz na formalności związane z umową prosumencką, czy dopiero rozglądasz się za ekipą, która pomoże Ci przejść cały proces od A do Z.

Fotowoltaika – co warto wiedzieć przed montażem paneli słonecznych?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto inwestować w panele fotowoltaiczne? Jest to pytanie, które zadaje sobie większość interesantów. Otóż montaż instalacji fotowoltaicznej pomoże Ci ograniczyć lub nawet wyeliminować problem rachunków za energię elektryczną. Wykorzystaj więc potencjał, który drzemie w innowacyjnych systemach. 

Dlaczego warto inwestować w montaż instalacji fotowoltaicznej?

Rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznej i obawiasz się kosztów związanych z inwestycją? Niesłusznie! Możesz skorzystać z programu dofinansowań, np. rządowych dotacji tzw. Mój Prąd. Pozwala ona na uzyskanie środków na zakup oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Maksymalna kwota wynosi 5 tysięcy złotych. Nie jest to oczywiście jedyna forma finansowania zakupu oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Możemy pomóc ci również w procesie kredytowania, który w dużej mierze pokryje większość kosztów związanych z instalacją systemu.  Z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia, montaż instalacji fotowoltaicznej jest bardziej opłacalny, niż korzystanie z tradycyjnego poboru energii. Dzięki nowoczesnym układom fotowoltaicznym, nie musisz martwić się o nadprodukcję, której nie wykorzystasz. Nadwyżka wygenerowanego prądu trafia do sieci (dzięki umowom prosumenckim), a ty możesz wykorzystać ją nocą, czy nawet w okresie zimowym. Załoga Solar Progress Solutions dokona szczegółowych pomiarów i przeprowadzi symulację mającą na celu zobrazowanie tego, jak bardzo zmniejszą się Twoje opłaty za energię elektryczną po zainstalowaniu paneli słonecznych.  Jesteś ciekaw, jak wygląda to z praktycznego punktu widzenia? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania osobiście. Kontakt i konsultacje z naszymi specjalistami są bezpłatne, dlatego nie czekaj. 

Projekt instalacji fotowoltaicznej – co powinien zawierać?

Kolejną ważną kwestią jest stworzenie szczegółowego projektu. Panele słoneczne to nie jedyny istotny element całego układu. Oczywiście odpowiadają one za odbiór promieni słonecznych i produkcję prądu, lecz dalsza droga energii prowadzi do falownika. Ten z kolei przetwarza prąd stały w zmienny – czyli taki, którego używamy w standardowej sieci i tzw. gniazdkach elektrycznych. Dobór właściwego inwertera do paneli słonecznych jest zatem równe istotny. Jeśli chcesz mieć 100-procentową pewność, że wszystkie elementy wyposażenia zostaną perfekcyjnie dopasowane do siebie, zespół Solar Progress Solutions jest do dyspozycji. Kładziemy największy nacisk na to, aby projekt instalacji fotowoltaicznej był jak najlepszy.  Wspólnie z klientami wybieramy perfekcyjne miejsce usytuowania instalacji PV, co sprawią, że system fotowoltaiki zagwarantuje najwyższą możliwą wydajność. Analizujemy nie tylko położenie domu, ale też układ dachu i to, jakie jest średnie zapotrzebowanie na energię elektryczną w danym gospodarstwie lub firmie. 

Panele fotowoltaiczne – oszczędność i ekologia w jednym

Wiesz już, że panele słoneczne udostępniają duże oszczędności związane z opłatami za prąd elektryczny. Co więcej, ograniczasz ilość energii produkowanej przez elektrownię. Inwestycja przyczyniamy się zatem do poprawy jakości środowiska. Jeśli dodasz do zestawu pompy ciepła, emisja zanieczyszczeń (związanych z instalacją elektryczną i układem cieplnym) Twojego gospodarstwa spadnie niemal do zera! Solar Progress Solutions zajmuje się instalacjami systemów fotowoltaiczne od wielu lat i w tym czasie naszej praktyki, udoskonaliliśmy pełny proces do perfekcji. Tym samym, możemy pochwalić się wieloma, zadowolonymi z naszej pracy klientami. Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie  sprawią, że zdecydujesz się nam zaufać. Zapewniamy, że nie zawiedziemy Twojego zaufania!


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...