Fotowoltaika – Turek

Stworzyliśmy bogatą ofertę projektowania, montażu i obsługi instalacji fotowoltaicznych. Nasze usługi oferujemy między innymi mieszkańcom miasta Turek oraz osobom posiadającym przedsiębiorstwa na terenie tej miejscowości. Fotowoltaika Turek pozwala na zadbanie o środowisko, poprzez rezygnację, lub znaczące ograniczenie. korzystania z tradycyjnych źródeł energii, takich jak paliwa kopalne. Moduły fotowoltaiczne Turek to nasza propozycja dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych.

Fotowoltaika Turek dla domu

Wśród naszych grup docelowych znajdują się między innymi klienci indywidualni. Dla osób, które chcą świadomie zadbać o środowisko, a dodatkowo obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej niemalże do zera, kierujemy naszą ofertę paneli słonecznych. Każdy, kto dysponuje kawałkiem przestrzeni, na działce lub dachu domu, może zacząć korzystać z paneli fotowoltaicznych. Staramy się, aby każdy projekt instalacji był dopasowany do potrzeb konkretnego gospodarstwa domowego. Dlatego też oferujemy instalacje o różnej mocy (od 4 do 10 KWp). Decydując się na korzystanie z instalacji fotowoltaicznej nie tylko oszczędzamy, ale również przyczyniamy się do zmniejszenia ilości zanieczyszczeń uwalnianych do atmosfery. Co za tym idzie, doprowadzamy do poprawy jakości powietrza oraz zmniejszamy zagrożenie związane z globalnym ociepleniem.

Instalacje fotowoltaiczne dla biznesu

Prowadzenie firmy zawsze wiąże się z kosztami. Niezależnie od tego, czy jest to biuro, czy hala produkcyjna, każde przedsiębiorstwo musi uwzględnić w swoim budżecie kwotę, która pozwoli opłacić energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne pozwalają uniezależnić się od cen narzucanych przez elektrownię i zredukować koszty związane z korzystaniem z prądu praktycznie do zera. Warto rozważyć montaż instalacji fotowoltaicznej i potraktować go jako opłacalną inwestycję.

Panele fotowoltaiczne Turek w kompleksowej ofercie

Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej opieramy na najnowszych, wydajnych panelach słonecznych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę dotyczącą procesu montażu instalacji. Dodatkowo bardzo chętnie pomagamy we wszystkich formalnościach związanych nie tylko z utworzeniem dokumentacji, ale również np. uzyskaniem kredytu. Ponieważ jesteśmy pewni naszych produktów dajemy długi okres gwarancyjny, wynoszący aż 25 lat! Oferujemy fotowoltaikę pod klucz. Co więcej, po zakończeniu projektu świadczymy usługi z zakresu serwisu i konserwacji paneli słonecznych, falownika oraz pozostałych elementów instalacji.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...