Fotowoltaika – Środa Wielkopolska

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i montażu instalacji fotowoltaicznych. Nasza oferta pełni potrzeby instytucji publicznych, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Działamy między innymi na terenie miejscowości Środa Wielkopolska. Fotowoltaika Środa Wielkopolska pozwala na zredukowanie kosztów energii elektrycznej praktycznie do zera. Jeżeli szukasz sposobu, aby zaoszczędzić na prądzie, chcesz zadbać o środowisko i jesteś otwarty na alternatywne źródła energii, to moduły fotowoltaiczne Środa Wielkopolska są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga tylko kawałka przestrzeni – może to być fragment dachu lub działki. Kiedy już zamontujemy dla Ciebie panele słoneczne, będą one zmieniały energię słoneczną na prąd, który można wykorzystać do zasilania wszelkich urządzeń domowych i nie tylko. W gniazdkach pojawi się taki sam prąd, jak ten dostarczany z sieci energetycznej. W panelach słonecznych znajdują się ogniwa fotowoltaiczne, w których pod wpływem działania promieni słonecznych dochodzi do tzw. efektu fotowoltaicznego, czego następstwem jest powstanie prądu stałego. Taki właśnie prąd dociera do falownika, w którym zamieniany jest na prąd zmienny, pozwalający na zasilanie urządzeń elektrycznych codziennego użytku.

Instalacje fotowoltaiczne – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Środa Wielkopolska to jedno z miast w których możemy zrealizować projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego lub firmy. Fotowoltaika Środa Wielkopolska jest ofertą skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Również instytucje publiczne mogą skorzystać z naszej oferty, decydując się na ekologiczną energię, uzyskiwaną z paneli słonecznych. Nasza firma do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że projekt instalacji będzie dopasowany do ich potrzeb.

Co powinieneś wiedzieć na temat instalacji fotowoltaicznej?

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, nie musisz rezygnować z usług elektrowni. Jednak jeśli dysponujesz instalacją słoneczną, zawsze w pierwszej kolejności wykorzystywana jest energia z paneli fotowoltaicznych. Jeżeli Twoja domowa elektrownia wyprodukuje nadwyżkę prądu, to za pomocą specjalnego licznika zostanie on dostarczony do sieci elektroenergetycznej. Natomiast w sytuacji, w której potrzebujesz więcej energii, niż zostanie wyprodukowane z użyciem Twoich paneli fotowoltaicznych, niedobór zostanie uzupełniony z sieci. W ten sposób ograniczane jest marnotrawstwo niewykorzystanej energii.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...