Fotowoltaika – Śrem

Instalacja paneli fotowoltaicznych to świetny sposób na zredukowanie wysokości rachunków za energię elektryczną dla mieszkańców miasta. Panele fotowoltaiczne Śrem to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji publicznych. Podobnie jak w innych miastach w regionie, również fotowoltaika Śrem staje się z każdym rokiem coraz popularniejsza. Ty też możesz się zdecydować na to rozwiązanie – przyjazne portfelowi i środowisku.

Fotowoltaika – obniżenie kosztów i troska o środowisko

Korzystanie z modułów fotowoltaicznych pozwala nie tylko znacząco obniżyć koszty związane z opłacaniem rachunków, ale jednocześnie zadbać o planetę. Wytwarzanie energii odnawialne za pomocą paneli słonecznej nie ma negatywnego wpływu na środowisko, a co za tym idzie, nie przyczynia się do pogłębienia problemu globalnego ocieplenia. Śrem jest jednym z miast, w których możemy zrealizować dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy projekt na podstawie profesjonalnego audytu.

Dofinansowanie na panele słoneczne

W naszej ofercie, oprócz kompleksowych usług związanych ze stworzeniem projektu i montażem instalacji fotowoltaicznej znajduje się również pomoc w uzyskaniu kredytu, który pozwoli na sfinansowanie instalacji PV. Taki kredyt udzielany jest zazwyczaj na 5-10 lat, a jego raty nie przekraczają wysokości płaconych dotychczas rachunków. Po spłacie kredytu, koszty związane z opłacaniem energii elektrycznej spadają praktycznie do zera.

Stworzymy projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowany do potrzeb klienta

Projektując konkretną instalację fotowoltaiczną, staramy się uwzględniać wszystkie potrzeby naszych Klientów, do każdego projektu podchodząc w jak najbardziej indywidualny sposób. Fotowoltaika Śrem to rozwiązanie, które z powodzeniem może zostać wykorzystane przez klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Również instytucje publiczne działające na terenie miasta mogą korzystać z paneli fotowoltaicznych. W naszym portfolio znajdują się zarówno wymagające projekty, wymagające montażu dziesiątek paneli słonecznych, jak i niewielkie projekty instalacji dla domów jednorodzinnych.

Kompleksowy projekt instalacji

Dla wygody naszych klientów świadczymy usługi pozwalające na przeprowadzenie całego procesu montażu instalacji. Pierwszą wykonywaną przez nas czynnością jest przeprowadzenie audytu, aby upewnić się, że możliwie jest zamontowanie instalacji fotowoltaicznej oraz określenie jej optymalnych parametrów. Następnie dobieramy odpowiednie komponenty oraz tworzymy dokumentację. Kolejnym krokiem jest dostarczenie wszystkich niezbędnych elementów i montaż instalacji fotowoltaicznej. W pakiecie naszych usług znajduje się również serwisowanie, pozwalające utrzymywać panele fotowoltaiczne w doskonałej kondycji.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...