Fotowoltaika – Słupca

Fotowoltaika Słupca – zainstaluj panele fotowoltaiczne i ciesz się korzystaniem z prywatnej elektrowni słonecznej! Proponujemy różne rozwiązania, dedykowane dla biznesu, domu i rolnictwa. Jeżeli troska o dobro środowiska jest dla Ciebie ważna, a dodatkowo jesteś otwarty na alternatywne źródła energii, proponujemy idealne rozwiązanie, którym są  moduły fotowoltaiczne Słupca.

Instalacje fotowoltaiczne – obniżka kosztów zużycia energii

Zamontowanie paneli fotowoltaicznych pozytywnie wpływa na wysokość rachunków za energię elektryczną. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej można nie tylko zaoszczędzić na prądzie, ale również zadbać o środowisko, poprzez korzystanie z odnawialnego źródła energii. Słupca to jedno z miast, w których możemy zrealizować dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaicznej. Dojedziemy we wskazane miejsce i zamontujemy kompletną instalację fotowoltaiczną.

Fotowoltaika Słupca – jak wygląda nasza oferta?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów i pasjonatów, którym zależy na zadowoleniu Klientów. Dlatego każdą realizację zaczynamy od przeprowadzeniu szczegółowego audytu, co pozwala nam na określenie możliwości wykonania instalacji fotowoltaicznej. Etap ten jest niezbędny dla określenia właściwych parametrów instalacji. Następnie dobieramy odpowiednie komponenty oraz tworzymy dokumentację techniczną. Kolejnym krokiem jest dostarczenie i montaż instalacji PV. W zakresie naszych usług znajduje się również serwisowanie instalacji fotowoltaicznych. Jeżeli Klient wyrazi takie życzenie, możemy zająć się także zgłoszeniem mikroinstalacji fotowoltaicznej do operatora sieci elektroenergetycznej. Oferujemy kompleksowy zestaw usług związanych z montażem i serwisowaniem paneli słonecznych, dzięki czemu proces powstawania konkretnej instalacji przebiega szybko i bezproblemowo.

Fotowoltaika – wykorzystaj energię słoneczną

Korzystanie z paneli fotowoltaicznych nie wymaga żadnych przeróbek instalacji elektrycznej znajdującej się w budynku. Panele słoneczne pozwalają na zamianę energii słonecznej na dokładnie taki sam prąd, jaki dostarczają elektrownie. Ogniwa fotowoltaiczne znajdujące się w panelach pozwalają na wytwarzanie prądu stałego, który płynie do falownika. W falowniku zamieniany jest on na prąd zmienny, którym można zasilać wszelkiego rodzaju urządzenia elektryczne wykorzystywane w gospodarstwie domowym. Wystarczy podłączyć je do gniazdka, w którym płynie energia pozyskana z promieni słonecznych.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...