Fotowoltaika – Rawicz

Dzisiaj w zasadzie w każdym polskim mieście można natrafić na panele słoneczne. Czy to miasto wojewódzkie, czy kilkutysięczne miasteczko, zawsze gdzieś znajduje się instalacja fotowoltaiczna. Nasza firma zajmuje się montażem takich instalacji zarówno w tych dużych, jak i w małych miejscowościach. Oferta naszego przedsiębiorstwa to na przykład fotowoltaika Rawicz. Przygotowujemy projekty, dostarczamy komponenty, a także wykonujemy montaż. Panele fotowoltaiczne Rawicz, które oferujemy, to najwyższa jakość, a tym samym pewność efektywnego i długiego ich działania.

Fotowoltaika Rawicz i korzyści z tego rozwiązania

Warto przytoczyć kilka głównych korzyści, które daje fotowoltaika. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Rawicz, mieszkańcy tej miejscowości decydują się na ich montaż głównie w celu oszczędności. Oczywiście, zakup paneli słonecznych to duży wydatek. Jednak użytkowanie instalacji fotowoltaicznej pozwala obniżyć rachunki za prąd do zera lub niemal do zera. Co więcej, sam zakup instalacji i jej montaż również nie muszą być ekstremalnie drogie. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę. Poza tym dostępne są również tanie kredyty. Oszczędność to jednak nie jedyna korzyść, jaką zapewnia fotowoltaika Rawicz. Wybór paneli słonecznych to gest dla środowiska. Rzecz w tym, iż ani montaż, ani użytkowanie instalacji PV nie zagraża w żaden sposób środowisku. Korzystając z energii słonecznej, rezygnujesz z prądu powstającego wskutek spalania paliw kopalnych, zatruwających powietrze i powodujących globalne ocieplenie.

Panele fotowoltaiczne Rawicz i wiele więcej

Nasza oferta nie ogranicza się do sprzedaży czy też montażu instalacji fotowoltaicznej. Zakres świadczonych przez nas usług jest o wiele szerszy. Po pierwsze do każdego projektu podchodzimy kompleksowo, chyba że inne jest życzenie Klienta. Zwykle jednak wszystko zaczyna się od określenia optymalnych parametrów instalacji fotowoltaicznej. W tym celu dokonujemy kompletnego audytu. Następnie przygotowujemy profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej. Kiedy jest gotowy, możemy przejść do dostawy komponentów instalacji oraz jej montażu. Ponadto, oferujemy również nadzór nad ogniwami, falownikiem i pozostałymi komponentami po zakończeniu montażu instalacji.

Wykonamy dla Ciebie to, czego potrzebujesz

Pragniemy podkreślić, że zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klienta. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, jak różne są potrzeby Klientów. Działamy według ogólnego schematu, jednak jesteśmy elastyczni. Dostosowujemy instalację fotowoltaiczną do zapotrzebowania energetycznego, nasłonecznienia danego miejsca, kształtu i kierunku ekspozycji budynku, oraz wielu innych czynników.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...