Fotowoltaika – Pleszew

Panele fotowoltaiczne Pleszew to idealne rozwiązanie dla każdego mieszkańca tego miasta, który szuka oszczędności i nie boi się nowoczesnych rozwiązań. Wysokiej jakości panele słoneczne rozwiązują problem wysokich rachunków za prąd. Jednak to nie jedyna korzyść, jaką daje fotowoltaika Pleszew. Projektowane i montowane przez nas instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie przyjazne środowisku oraz estetycznie zachwycające.

Fotowoltaika Pleszew jako ekologiczna oszczędność

Przyczyn, dla których nasi Klienci decydują się na instalacje fotowoltaiczne, jest wiele. Niewątpliwie jednak oszczędność oraz przyjazność dla środowiska to główne powody, dla których wykonujemy dzisiaj montaż instalacji fotowoltaicznych. Pleszew, jak każda inna miejscowość w Polsce, jest miejscem w którym ceny za prąd dostarczany z sieci od wielu lat rosną. Panele fotowoltaiczne pozwalają natomiast uniezależnić się od prądu z sieci. Aby pozyskiwać energię z promieni słonecznych, trzeba zainwestować w zaprojektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznej. Jednak później fotowoltaika Pleszew nie generuje już żadnych kosztów. Prąd w domu czy też w firmie jest wytwarzany bezkosztowo, a korzystanie z usług sieci energetycznej nie jest już konieczne, lub też konieczność ta zachodzi bardzo rzadko. Tym samym rachunki za prąd są obniżone do zera, lub prawie do zera. Należy w tym miejscu podkreślić, że wytworzenie energii słonecznej z wykorzystaniem paneli słonecznych w żaden sposób nie zatruwa środowiska. Zatem mówimy o rozwiązaniu oszczędnym, a jednocześnie niezwykle ekologicznym.

Panele fotowoltaiczne Pleszew – projekt i montaż

Naszym celem jest dostarczanie Klientom kompleksowej usługi. Dlatego też zajmujemy się fotowoltaiką wszechstronnie. Przygotowujemy kompletne projekty instalacji fotowoltaicznych. Jednak zanim do tego dojdzie, konieczne jest wykonanie audytu. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić, jakie parametry paneli słonecznych i pozostałych elementów instalacji będą w danym przypadku najlepsze. Kiedy projekt jest gotowy, przywozimy sprzęt na miejsce docelowe i rozpoczynamy montaż instalacji PV

Obsługa instalacji fotowoltaicznej

Nie zostawiamy naszych Klientów po tym, jak projekt instalacji zostanie zrealizowany. Świadczymy również usługi z zakresu konserwacji i serwisu paneli fotowoltaicznych oraz pozostałych elementów instalacji. Zapewniamy nadzór nad sprawnością działania instalacji. Niemniej jednak warto w tym miejscu wskazać na wysoką trwałość poszczególnych komponentów. Korzystamy z najwyższej jakości części, aby niemal do zera ograniczyć ryzyko awarii instalacji.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...