Fotowoltaika – Piła

Fotowoltaika Piła pozwala na wykorzystanie energii słonecznej i zmianę jej w energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne Piła to oferta, którą kierujemy do mieszkańców i inwestorów, którzy posiadają budynki lub terenie tego miasta. Montaż paneli fotowoltaicznych pozwala zatroszczyć się o planetę, przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów związanych z płaceniem za energię elektryczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która powinna każdego przekonać, że fotowoltaika to coś właśnie dla niego.

Panele fotowoltaiczne – rozwiązanie dla domu, biznesu i rolnictwa

Fotowoltaika Piła to rozwiązanie, z którego mogą korzystać instytucje publiczne, klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Instalacje fotowoltaiczne pozwalają na znaczące odciążenie budżetu poprzez rezygnację z korzystania usług elektrowni. Dzięki temu nasi klienci przestają być zależni od zewnętrznych dostawców i mogą korzystać z samodzielnie produkowanej energii. Koszt instalacji fotowoltaicznej szybko się zwróci, a późniejsze koszty związane z opłacaniem energii elektrycznej będą bliskie zera.

Prąd wytwarzany przez panele słoneczne

Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala na efektywne oszczędzanie. W jaki sposób działa taka instalacja? Wewnątrz paneli umieszczone są ogniwa fotowoltaiczne. Kiedy na takie ogniwa padają promienie słoneczne, zachodzi w nich tzw. efekt fotowoltaiczny. Jego następstwem jest powstanie prądu stałego, który przez kable solarne transportowany jest do falownika. W falowniku prąd stały zmieniany jest w prąd zmienny, który służy do zasilania urządzeń elektrycznych.

Projekt instalacji fotowoltaicznej – dopasowany do twoich oczekiwań

Zanim przystąpimy do montażu instalacji, przeprowadzamy audyt, pozwalający na określenie możliwości zamontowania instalacji fotowoltaicznych. Później przechodzimy do doboru odpowiednich komponentów. Obecnie większość paneli słonecznych powstaje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, pozwalających na tworzenie paneli monokrystalicznych. Kiedy już powstanie projekt instalacji i dobrane zostaną wszystkie komponenty, przychodzi czas na właściwą realizację. W kolejnym kroku dostarczymy na miejsce realizacji projektu wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji. Teraz czas na montaż instalacji PV. Po instalacji paneli są one objęte 25 letnim okresem gwarancyjnym. W zakres naszych usług wchodzi również serwis instalacji i urządzeń, a także prowadzenie dokumentacji technicznej.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...