Fotowoltaika – Międzychód

Fotowoltaika z każdym sezonem zyskuje coraz większą popularność w oczach inwestorów Dzieje się tak ze względu na ogrom oszczędności związanych z jej montażem. Jeśli jesteś ciekaw, jak w Twoim przypadku sprawdzi się fotowoltaika, Międzychód to miejsce, w którym zespół Solar Progress Solutions aktywnie pracuje nad rozwojem pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł energii. Przekonaj się, że montaż i pozyskiwanie dotacji nie musi być skomplikowane – poznaj Solar Progress Solutions i możliwości oferowane przez panele fotowoltaiczne. Międzychód jest czystą i zieloną miejscowością. Warto więc zadbać o to, by tak pozostało. 

Innowacyjne fotowoltaika? Międzychód to nasz region

Pomagamy klientom w załatwianiu wszelkich formalności. Montaż instalacji fotowoltaicznych wiąże się z koniecznością wykonania projektu, dlatego zespół Solar Progress Solutions zajmuje się tym kompleksowo – od projektu, aż po końcowy montaż i sprawdzenie poprawności działania instalacji. Zadzwoń lub napisz i rozpocznij współpracę, która zaowocuje ogromnymi oszczędnościami i poprawą Twojego domowego/firmowego budżetu. 

Montaż paneli fotowoltaicznych

Wybierając Solar Progress Solutions do montażu paneli fotowoltaicznych, możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług i profesjonalne doradztwo. Zajmujemy się fotowoltaiką od 2015 roku i przy realizacjach wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne. Masz określone potrzeby lub nie są to standardowe wymagania? Wykonamy z myślą o Twoich potrzebach specjalistyczne lub nieszablonowe projekty instalacji fotowoltaicznej – dostosowując ją do indywidualnych wymagań.  Jako jedna z nielicznych firm zajmujących się fotowoltaiką w Międzychodzie, dostarczamy najnowszych technologicznie rozwiązań. Zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży i niezbędne uprawnienia dot. montażu paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu marka Solar Progress Solutions odpowiedzialna za panele słoneczne, cieszy się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców miejscowości Międzychód.

Czy warto wybrać Solar Progress Solutions do montażu paneli fotowoltaicznych?

Zdecydowanie tak. Zespół Solar Progress Solutions daje z siebie 100% przy każdym montażu paneli słonecznych w oparciu o szczegółowy projekt instalacji fotowoltaicznej. Instalacje PV montowane przez naszą ekipę, cechują się niezawodnością i imponującą efektywnością działania. Wszystko za sprawą wykorzystania najlepszych jakościowo materiałów do ich produkcji. Warto wspomnieć, że projekt instalacji PV przed montażem jest wliczony w cenę usługi.  Wybierając Solar Progress Solutions, możesz liczyć na szybkie wykonanie montażu, kompleksowe doradztwo, a także fachową pomoc na każdym etapie prac lub starania się o dotację na montaż fotowoltaiki. Solar Progress Solutions oferuje profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i spełniając nawet najbardziej wygórowane oczekiwania swoich klientów.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

  • Do 25 lat gwarancji
  • Pomoc we wszystkich formalnościach
  • Kompleksowa obsługa
  • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...