Fotowoltaika – Leszno

Optymalizuj rachunki za prąd do minimum i zobacz, co może zaoferować Ci fotowoltaika. Leszno to region, w którym spotkasz naszych specjalistów. Jeśli więc zastanawiasz się nad wyborem, zadzwoń lub napisz już teraz.  Poznaj możliwości technologii i postaw na panele fotowoltaiczne. Leszno to miejscowość w obszarze realizacji usług Solar Progress Solutions. Nie musisz więc odwiedzać nas osobiście. Wystarczy skontaktować się z nami, wyrazić chęć podjęcia współpracy, a my w ustalonym terminie przyjedziemy do Ciebie. 

Fotowoltaika dla domu

Chcesz obniżyć rachunki za prąd? Wybierając panele słoneczne o małym lub średnim rozmiarze, jesteś w stanie samodzielnie zaspokoić potrzeby energetyczne gospodarstwa domowego. Nawet stosunkowo niewielki system o mocy 4-5 kW pozwoli Ci ograniczyć koszty eksploatacji prądu o 2000-2500 złotych rocznie! 

W jakim czasie inwestycja zwróci się i zacznie na siebie zarabiać?

Wszystko zależy od tego, czy skorzystasz z dofinansowań. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, to w ciągu 3-4 lat zakup i montaż instalacji pozwoli Ci zwrócić poniesione koszty i zacznie generować oszczędności do Twojego domowego budżetu. Biorąc pod uwagę, że producenci gwarantują pełną efektywność do 15-20 lat, z pomocą paneli jesteś w stanie wyprodukować prądu za kilkadziesiąt tysięcy złotych! Zobacz, jak fotowoltaika pomaga budować oszczędności dla Ciebie i Twojej rodziny. 

Panele dla biznesu lub rolnictwa

Inwestuj w firmę lub gospodarstwo i eliminuj koszty stałe. Eksploatacja paneli słonecznych umożliwi Ci generowanie dodatkowych oszczędności do budżetu przedsiębiorstwa – niezależnie od tego, w jakiej branży walczysz o swoją pozycję. Zaoszczędzone środki możesz wykorzystać m.in. na:
 • rozwój działalności i zatrudnianie kolejnych specjalistów,
 • podnoszenie kwalifikacji pracowników,
 • marketing i reklamę,
 • badania rynku, 
 • wprowadzanie nowych projektów. 
Grzech nie skorzystać z takich możliwości – zwłaszcza jeśli Leszno to Twoja okolica. Projekt instalacji fotowoltaicznej z Solar Progress Solutions czeka na wyciągnięcie ręki. 

Dlaczego my?

Solar Progress Solutions to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci przejść drogę inwestycji. Każdego dnia pokazujemy, jak zmienia się świat za sprawą technologii. Najlepszym tego przykładem jest fotowoltaika. Leszno to piękne miasto na mapie Polski. Zadbaj więc z nami o środowisko, by poprawić komfort życia mieszkańców. Na przestrzeni lat prowadzenia działalności zdobywaliśmy ogromną wiedzę z zakresu:
 • konstrukcji systemów fotowoltaicznych,
 • montażu paneli i układów,
 • dopasowywania rozwiązań do obiektów,
 • obsługi instalacji PV,
 • dofinansowań. 
Z przyjemnością udowodnimy Ci, że instalacje fotowoltaiczne nie mają przed nami tajemnic. Pomożemy Ci na każdym etapie realizacji/transakcji i odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń pod numer: 693 893 514 lub napisz na e-mail: kontakt@solar-progress.pl.


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

 • Do 25 lat gwarancji
 • Pomoc we wszystkich formalnościach
 • Kompleksowa obsługa
 • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...