Fotowoltaika – Gniezno

Jak uniknąć podwyżek cen energii? Wybierając odnawialne źródło energii, takie jak fotowoltaika! Gniezno jest jednym z wielu polskich miast, w których montujemy nowoczesne i ekologiczne panele fotowoltaiczne. Gniezno to także miasto leżące niedaleko siedziby Solar Progress, dlatego decydując się na współpracę z nami, powierzasz montaż instalacji fotowoltaicznej lokalnej firmie z Wielkopolski. Projektujemy, wykonujemy i montujemy panele słoneczne w Gnieźnie – naszą ofertę adresujemy do klientów indywidualnych i biznesowych, a także do osób prowadzących działalność rolniczą.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

W budynkach jednorodzinnych prąd służy m.in. do zasilania sprzętów, podgrzewania wody i ogrzewania domu. Nie oznacza to jednak, że jedyną dostępną opcją jest korzystanie z ofert dostawców energii. Zapomnij o rosnących cenach prądu i zacznij produkować darmową energię na własny użytek! Właściciele i współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz lokali z wyodrębnioną księgą wieczystą mogą zamontować panele fotowoltaiczne przy wsparciu rządowego programu dotacji, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Panele słoneczne dla biznesu

Gniezno jest miejscem, w którym prowadzisz działalność gospodarczą? Postaw na odnawialne źródła energii i produkuj darmowy prąd dla swojej firmy! Fotowoltaika staje się coraz popularniejsza wśród przedsiębiorców nie tylko ze względu na oszczędności, lecz również z przyczyn związanych z wizerunkiem – firma korzystająca z modułów fotowoltaicznych jest postrzegana jako ekologiczna i zaangażowana w ochronę środowiska. Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu firmowego budynku to także sposób na generowanie dodatkowego zysku poprzez odsprzedaż energii. Nie tylko osoby prywatne mogą korzystać z dotacji i ulgi termomodernizacyjnej – ten przywilej przysługuje także przedsiębiorcom.

Fotowoltaika dla rolnictwa

Ekologiczne gospodarstwa potrzebują ekologicznych rozwiązań! Skutecznym wsparciem dla rolników i hodowców są instalacje fotowoltaiczne umożliwiające produkcję darmowego prądu. Przygotujemy projekt instalacji przeznaczonej do montażu na budynku mieszkalnym lub gospodarczym. Instalację fotowoltaiczną możemy zamontować także na części pól w celu zagospodarowania nieużytków. Po zamontowaniu fotowoltaiki możesz przez 15 lat korzystać z 25% ulgi inwestycyjnej.

Panele fotowoltaiczne z Solar Progress – dlaczego warto?

Fotowoltaika dla osób zamieszkujących Gniezno i okolice to usługa obejmująca m.in.:
 • audyt fotowoltaiczny,
 • wycenę inwestycji,
 • projekt instalacji fotowoltaicznej,
 • dobór komponentów,
 • montaż paneli słonecznych,
 • sporządzenie dokumentacji technicznej,
 • zgłoszenie instalacji PV do operatora sieci elektroenergetycznej,
 • serwis instalacji fotowoltaicznych,
 • pomoc w dopełnieniu formalności (m.in. kredyt, dotacje),
 • do 25 lat gwarancji na sprawność modułów fotowoltaicznych..
Panele słoneczne to skuteczne rozwiązanie w walce z rosnącymi cenami energii elektrycznej i zanieczyszczeniem środowiska. Decydując się na instalację fotowoltaiczną, stawiasz na niezależność energetyczną i redukujesz emisję CO2 do atmosfery! Czekamy z niecierpliwością, by podłączyć Cię do Słońca! 🙂


Na rynku od 2015 roku

Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne oparte na najnowszych panelach monokrystalicznych.

 • Do 25 lat gwarancji
 • Pomoc we wszystkich formalnościach
 • Kompleksowa obsługa
 • Serwis 24/7
Panele fotowoltaiczne na dachu

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Solar Progress Solutions to kompleksowa obsługa całej inwestycji fotowoltaicznej

Ostatnie realizacje

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Popielarnia

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu

Wykonaliśmy instalację o mocy 49,78 kWp na dachu budynku w Bytomiu. Potrzebne...

więcej...
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gertrudów

Wraz z naszym partnerem – hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną...

więcej...

We współpracy z hurtownią elektryczną Nowa Elektro wybudowaliśmy nową instalację fotowoltaiczną na dachu domu...

więcej...